Ankara Havadis

Ankaralılar Başkent’i sıcak hava balonu ile seyretti

KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜNDE ANKARA’DA BİR İLKE İMZA ATARAK “UÇMAYA HAZIR MISIN ANKARA?” ETKİNLİĞİ DÜZENLEYEREK VATANDAŞLARI SICAK HAVA BALONU İLE BULUŞTURDU. EĞLENCENİN DORUĞA ÇIKARKEN, ANKARALILAR SICAK HAVA BALONU GEZİSİYLE YEPYENİ BİR HEYECAN YAŞADI. ETKİNLİĞİN AÇILIŞ KONUŞMASINDA KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, “BURADA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. BALON ÜRGÜP’TE, GÖREME’DE VE BAZI YERLERDE VAR. AMA ŞEHRE VE KENTE İLK DEFA BALON GELDİ” İFADELERİNİ KULLANDI. BAŞKAN ALTINOK KÜRSÜDE KONUŞMA YAPTIĞI SIRADA BİR ANDA SAHNEYE GİREN TORUNLARI ZEYNEP TÜRKİZ ALTINOK VE TURGUT ALTINOK MİKROFONU ALIP KAÇARAK TEBESSÜME NEDEN OLDU.

Ankaralılar Başkent’i sıcak hava balonu ile seyretti
122 views
31 Temmuz 2020 - 21:20

ANKARA (İHA) – Başkent’te, bayramın ilk gününde Ankaralılar sıcak hava balonu ile heyecan dolu anlar yaşadı.

Keçiören Belediyesi bayramın birinci gününde Ankara’da bir ilke imza atarak “Uçmaya hazır mısın Ankara?” etkinliğinde vatandaşları sıcak hava balonu ile buluşturdu. Eğlencenin doruğa çıkarken, Ankaralılar sıcak hava balonu gezisiyle yepyeni bir heyecan yaşadı. Etkinliğin açılış konuşmasında Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Burada bir ilki gerçekleştiriyoruz. Balon Ürgüp’te, Göreme’de ve bazı yerlerde var. Ama şehre ve kente ilk defa balon geldi” ifadelerini kullandı.

Başkan Altınok kürsüde konuşma yaptığı sırada bir anda sahneye giren torunları Zeynep Türkiz Altınok ve Turgut Altınok mikrofonu alıp kaçarak tebessüme neden oldu.

Adrenalin tutkunlarına Ankara ve Keçiören’i havadan seyretme imkanı sunan etkinlikte ilk uçuşu Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok gerçekleştirdi. Balonda son kalkış 30 Ağustos günü yapılacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.