Ankara Havadis

Apaydın: “Ülkenin her ferdinin öğretmenlere şükran borcu var”

YETİŞTİRDİĞİ NESİLLERLE GELECEĞE IŞIK TUTAN, ÜLKENİN DÖRT BİR YANINA BİLGİ VE SEVGİ TAŞIYAN TÜM ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLAYAN TŞOF BAŞKANI FEVZİ APAYDIN, “ÜLKEMİZİN TÜM BİLİNÇLİ, BİRİKİMLİ, MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN NESİLLERİ ÖĞRETMENLERİN ESERİDİR. MİLLETİMİZİN HER BİR FERDİNİN, KENDİSİ VE ÇOCUKLARI İÇİN, ÖĞRETMENLERİMİZE ŞÜKRAN BORCU VARDIR. ÜLKEMİZİN DÖRT BİR YANINDA GÖREVİNİ LAYIKIYLA YERİNE GETİREN TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN VE USTA ÖĞRETİCİ OLAN ŞOFÖRLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN” DEDİ.

Apaydın: “Ülkenin her ferdinin öğretmenlere şükran borcu var”
39 views
23 Kasım 2020 - 11:10

Yetiştirdiği nesillerle geleceğe ışık tutan, ülkenin dört bir yanına bilgi ve sevgi taşıyan tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayan TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, “Ülkemizin tüm bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan nesilleri öğretmenlerin eseridir. Milletimizin her bir ferdinin, kendisi ve çocukları için, öğretmenlerimize şükran borcu vardır. Ülkemizin dört bir yanında görevini layıkıyla yerine getiren tüm öğretmenlerimizin ve usta öğretici olan şoförlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun” dedi.

“Yeni neslimiz öğretmenler sayesinde yetişiyor”

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle yazılı bir mesaj yayınlayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, “Ülkemizdeki tüm bilim adamları, devlet adamları, doktorlar, mühendisler, avukatlar, sanatçılar ve tüm değerli insanlarımız öğretmenler sayesinde yetiştirilmiştir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Öğretmenler, yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır’ sözüyle de belirttiği gibi geleceği şekillendirenler öğretmenlerimizdir. Bu vesileyle kendini eğitime adamış, ilim ve irfan kaynağı olan tüm öğretmenlerimize, öğretmen adaylarına şükranlarımı sunuyor, şehit olan ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi saygıyla ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.