Ankara Havadis

Bakan Elvan: “Atacağımız adımları sosyal taraflarla istişare içinde belirleyeceğiz”

HAZİNE VE MALİYE BAKANI LÜTFİ ELVAN, TÜRKİYE İŞVEREN SENDİKALARI KONFEDERASYONU (TİSK) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖZGÜR BURAK AKKOL VE HEYETİNİ AĞIRLADI. ELVAN, “ATACAĞIMIZ ADIMLARI SOSYAL TARAFLARLA İSTİŞARE İÇİNDE BELİRLEYECEĞİZ” AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

Bakan Elvan: “Atacağımız adımları sosyal taraflarla istişare içinde belirleyeceğiz”
11 views
22 Şubat 2021 - 14:10

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol ve heyetini ağırladı. Elvan, “Atacağımız adımları sosyal taraflarla istişare içinde belirleyeceğiz” açıklamasında bulundu.

Bakan Elvan, TİSK Başkanı Akkol ile ekonomik reform gündemini ve işgücü piyasasının pandemi sonrası döneme hazır olması için fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

Bakan Elvan, resmi sosyal medya hesabından TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Akkol ve heyetini Hazine ve Maliye Bakanlığında ağırladığını belirterek, “Ekonomik reform gündemi ile işgücü piyasamızın pandemi sonrası döneme hazır olması için fikir alışverişinde bulunduk. Atacağımız adımları sosyal taraflarla istişare içinde belirleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.