Ankara Havadis

Bakan Elvan: “Esnafımız bizim için değerlidir, kıymetlidir”

HAZİNE VE MALİYE BAKANI LÜTFİ ELVAN, TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLAR KONFEDERASYONU (TESK) GENEL BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN İLE ESNAFIN SORUNLARI, BEKLENTİLERİ VE TALEPLERİNİN ELE ALINDIĞI BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ. ELVAN, “ESNAFIMIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR, KIYMETLİDİR. PANDEMİ SÜRECİNDEN NE DENLİ ETKİLENDİKLERİNİ BİLİYORUZ” AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

Bakan Elvan: “Esnafımız bizim için değerlidir, kıymetlidir”
10 views
22 Şubat 2021 - 12:10

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile esnafın sorunları, beklentileri ve taleplerinin ele alındığı bir toplantı gerçekleştirdi. Elvan, “Esnafımız bizim için değerlidir, kıymetlidir. Pandemi sürecinden ne denli etkilendiklerini biliyoruz” açıklamasında bulundu.

Bakan Elvan, TESK Genel Başkanı Palandöken ile yaptığı toplantıda esnafların karşılaştığı sorunları en aza indirmek adına farklı destek mekanizmalarını devreye aldıklarını, ilerleyen dönemde de esnafları yalnız bırakmayacaklarını bildirdi.

“TESK yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz toplantıda esnafımızın sorunlarını, beklentilerini ve taleplerini ele aldık”

Bakan Elvan, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ”Esnafımız bizim için değerlidir, kıymetlidir. Pandemi sürecinden ne denli etkilendiklerini biliyoruz. Esnaf kardeşlerimin karşılaştığı sorunları en aza indirmek adına farklı destek mekanizmalarını devreye aldık, bundan sonraki dönemde de esnaflarımızı yalnız bırakmayacağız. TESK yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz toplantıda esnafımızın sorunlarını, beklentilerini ve taleplerini ele aldık. Bendevi Palandöken ve heyetine değerli fikirleri için teşekkür ediyorum. Birlikten kuvvet doğar” ifadelerine yer verdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.