Ankara Havadis

Bakan Koca: “Her bir sağlık personelimiz iyi bir eğitimin eseridir”

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK’UN SAĞLIKÇILARA MORAL VE DESTEK AMAÇLI BAŞLATTIKLARI HASHTAG ÇALIŞMALI PAYLAŞIMINA CEVAP VERDİ. BAKAN KOCA, “HER BİR SAĞLIK PERSONELİMİZ İYİ BİR EĞİTİMİN ESERİDİR. NAZİK MESAJLARI SEBEBİYLE BAKAN ARKADAŞIM PROF. DR. ZİYA SELÇUK’UN NEZDİNDE TÜM EĞİTİM CAMİAMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ” DEDİ.

Bakan Koca: “Her bir sağlık personelimiz iyi bir eğitimin eseridir”
21 views
25 Aralık 2020 - 23:10

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sağlıkçılara moral ve destek amaçlı yaptığı paylaşımına cevap verdi. Bakan Koca, “Her bir sağlık personelimiz iyi bir eğitimin eseridir. Nazik mesajları sebebiyle Bakan Arkadaşım Prof. Dr. Ziya Selçuk’un nezdinde tüm eğitim camiamıza teşekkür ederiz” dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, öğretmenler, yöneticiler ve bütün eğitim ailesinin katılımıyla, salgın sürecinde büyük bir fedakârlıkla çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür ve moral amaçlı “#sağlıkçılarımızlayız” adlı hashtag çalışması başlatıldı. Bu çalışmayı kendi sosyal medya hesabından paylaşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da etiketleyerek, “Nezdinizde tüm sağlıkçılarımıza teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Bakan Selçuk’un bu paylaşımına yanıt olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sağlık Bakanı Koca ise, “Her bir sağlık personelimiz iyi bir eğitimin eseridir. Nazik mesajları sebebiyle Bakan Arkadaşım Prof. Dr. Ziya Selçuk’un nezdinde tüm eğitim camiamıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.