Ankara Havadis

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Başkan Köse: “Kıymetli muhtarlarımız iyi ki varsınız”

MAMAK BELEDİYE BAŞKANI MURAT KÖSE, ÜLKEMİZDEKİ DEMOKRASİ PİRAMİDİNİN TABANINI OLUŞTURAN MUHTARLARLA LAVANTA KÜLTÜR MERKEZİ’NDE BİR ARAYA GELDİ. MUHTARLAR GÜNÜ’NE ÖZEL OLARAK DÜZENLENEN PROGRAMA BAŞKAN KÖSE’NİN YANI SIRA, MAMAK KAYMAKAMI ALİ SIRMALI, MAMAK MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI HULUSİ GÜNGÖREN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VE İLÇEDE HİZMET VEREN 64 MAHALLENİN MUHTARLARI KATILDI. MUHTARLARIN, DEVLET NEZDİNDE MAHALLELERİN VE AHALİNİN ÜZERİNDEKİ TEMSİLCİSİ OLDUĞUNU İFADE EDEN KÖSE, “BİZİM İŞİMİZ İLÇEMİZE ESER KAZANDIRMAK. BU ESERLERİN KAPSAYICILIĞINI İSE SİZLERİN HEMŞERİLERİMİZLE KURDUĞUNUZ KÖPRÜ SAĞLIYORUZ” DEDİ.

Başkan Köse: “Kıymetli muhtarlarımız iyi ki varsınız”
32 views
20 Ekim 2021 - 12:10

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, muhtarlarla Lavanta Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Köse, seslendiği muhtarlara, “Kıymetli muhtarlarımız iyi ki varsınız” dedi.

Muhtarlar Günü’ne özel olarak düzenlenen programa Başkan Köse’nin yanı sıra, Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Mamak Muhtarlar Derneği Başkanı Hulusi Güngören, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve ilçede hizmet veren 64 mahallenin muhtarları katıldı. Muhtarların devlet nezdinde mahallelerin ve ahalinin üzerindeki temsilcisi olduğunu ifade eden

Köse, “Bizim işimiz ilçemize eser kazandırmak. Bu eserlerin kapsayıcılığını ise sizlerin hemşerilerimizle kurduğunuz köprü sağlıyoruz” dedi.

Muhtarların bölgede ve mahallelerde kıymetli bir iş yaptıklarını bizzat sahada gördüğünü ifade eden Başkan Köse, “Hepimiz güzel Mamak’ı daha güzel hale getirmenin ve ilçemize yeni eserler kazandırmanın gayreti içerisindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bugünü muhtarlara armağan ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Kıymetli muhtarlarımız iyi ki varsınız. Böylesine güzel bir günde sizlerle birlikte olmak mutluluk verici. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nüz kutlu olsun” dedi.

Yaklaşık 200 yıllık bir geçmişi olan muhtarlık kurumunun devlet ve millet arasındaki en önemli köprü olduğunu ifade eden Kaymakam Sırmalı ise, “Vatandaşlarımızın mahallelerinde bir ihtiyaç olduğunda kapısını çaldığı ilk kurum muhtarlık kurumdur. İlçemizde, belediyemiz, kaymakamlığımız, kurumlarımız ve muhtarlarımız iş birliği içerisindedir. Bizler de her zaman halka hizmet hakka hizmet düsturuyla vatandaşlarımıza hizmet etmek için uğraşıyoruz. Bulunduğumuz makamlar gelip geçici önemli olan arkamızda güzel eserler gülen yüzler bırakmak. Her zaman sizlerin yanındayız 19 Ekim Muhtarlar Günü’nüz kutlu olsun. Bizleri bu değerli organizasyonda buluşturan başta Belediye Başkanımız Murat Köse’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.