Ankara Havadis

Beyaza bürünen Ankara Kalesi havadan görüntülendi

ANKARALILARIN ÖZLEDİĞİ KAR YAĞIŞI BUGÜN BAŞKENT’İN TAMAMINA YAKININDA ETKİSİNİ GÖSTERDİ. ŞEHRİN BÜYÜK BİR KISMINI ETKİSİ ALTINA ALAN VE ÖĞLE SAATLERİNE KADAR ETKİSİNİ GÖSTEREN YAĞIŞ SONRASI BAŞKENT BEYAZA BÜRÜNDÜ. ANKARA KALESİ, HACI BAYRAM-I VELİ CAMİ VE ESKİ ANKARA EVLERİ BEYAZLA BİRLEŞİNCE ORTAYA ÇIKAN MUHTEŞEM MANZARA HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Beyaza bürünen Ankara Kalesi havadan görüntülendi
80 views
18 Ocak 2021 - 12:10

Ankara’da gece saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ortaya kartpostallık görüntüler çıktı. Ankara’nın sembolü olan Ankara Kalesi ve çevresi havadan görüntülendi.

Ankaralıların özlediği kar yağışı bugün başkentin tamamına yakınında etkisini gösterdi. Şehrin büyük bir kısmını etkisi altına alan ve öğle saatlerine kadar etkisini gösteren yağış sonrası başkent beyaza büründü. Ankara Kalesi, Hacı Bayram-ı Veli Cami ve eski Ankara evleri beyazla birleşince ortaya çıkan muhteşem manzara havadan görüntülendi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.