Ankara Havadis

Çankaya’da pandemi denetimleri sürüyor

TÜM DÜNYADA OLDUĞU GİBİ ÜLKEMİZDE DE ETKİSİNİ GÖSTEREN KORONAVİRÜSE KARŞI ÖNLEMLERİNİ ALAN ÇANKAYA BELEDİYESİ, VATANDAŞLARIN YOĞUN OLARAK KULLANDIĞI KAFE, RESTORAN VE MARKETLERDEKİ DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI.

Çankaya’da pandemi denetimleri sürüyor
241 views
02 Ekim 2020 - 11:40

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösteren korona virüse karşı önlemlerini alan Çankaya Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı kafe, restoran ve marketlerdeki denetimlerini sıklaştırdı.

Çok geniş alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalıklara verilen ad olan pandemi sürecinde denetimlerine daha fazla özen gösteren Çankaya Belediyesi, iş yerlerinin alması gereken önlemleri kontrol ediyor. İş yerlerinin uyması gereken kuralları belirten bilgilendirici evrakları iş yeri sorumlularıyla paylaşan Çankaya Belediyesi zabıta ekipleri, pandemi sürecinde çalışanların hijyen kurallarına uyup uymadıklarına dikkat ediyor.

Normal denetimlerin dışında olağanüstü dönemlerden geçtiğimiz şu günlerde hijyen kurallarına daha fazla özen gösteren Çankaya Zabıtası, vatandaşların ortak kullanım alanlarının yanı sıra yoğun olarak girip çıktıkları kafe, restoran ve marketlerde sıkı denetim uyguluyor. Zabıta, kuaför, berber, güzellik salonları ve halka açık alanlarda da denetim yapıyor. Vatandaşların ve çalışanların sağlığını düşünen ve tüm birimleriyle yoğun bir çalışma içerisine giren Çankaya Belediyesi, virüsün bulaşma riskinin fazla olduğu kafe, restoran ve marketler ile ortak kullanım alanlarında denetimlerini artırarak sürdürüyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.