Ankara Havadis

Çankaya’nın merdivenli yolları artıyor

ÇANKAYA BELEDİYESİ İLÇENİN YÜKSEK VE EĞİMLİ BÖLGELERİNDE MERDİVENLİ YOL YAPIMINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR. SEZON SONU YAKLAŞIRKEN SAHADA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDEN ÇANKAYA BELEDİYESİ, İLKER MAHALLESİ 793. SOKAK’TA MERDİVENLİ YOL ÇALIŞMASINI BAŞLATTI.

Çankaya’nın merdivenli yolları artıyor
23 views
03 Aralık 2020 - 13:10

Çankaya Belediyesi ilçenin yüksek ve eğimli bölgelerinde merdivenli yol yapımına ara vermeden devam ediyor. Sezon sonu yaklaşırken sahada çalışmalarına devam eden Çankaya Belediyesi, İlker Mahallesi 793. Sokak’ta merdivenli yol çalışmasını başlattı.

Vatandaşların kış aylarında yürümelerini zorlaştıran eğimli ve yüksek bölgelerde merdivenli yol yapımına hız veren Çankaya Belediyesi çalışmalarını Dikmen bölgesinde yoğunlaştırıyor.

İlçede yer alan 123 mahallede asfalt, kaldırım ve yeni yol açımı çalışmalarını program dahilinde sürdüren Çankaya Belediyesi yüksek ve eğimli bölgelerden olan İlker Mahallesinde merdivenli yol yapımına devam ediyor. Çankaya Belediyesi, andezit basamaklı ve korkuluklu merdivenli yolları vatandaşların hizmetine sunuyor.

Kış ayları gelmeden merdivenli yolları tamamlayarak vatandaşların kullanımına sunan Çankaya Belediyesi, vatandaşların taleplerini de yerine getiriyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.