Ankara Havadis

Dijital etkinlikler, 7’den 70’e tüm yaş gruplarına hitap ediyor

KORONA VİRÜS SALGINI TÜRKİYE’YE GİRMEDEN TÜM ÖNLEMLERİNİ ALAN SİNCAN BELEDİYESİ, VATANDAŞLARA EVDE KÜLTÜR-SANAT İMKANI SUNARAK TÜM ETKİNLİKLERİNİ DİJİTAL ORTAMA TAŞIMAYA DEVAM EDİYOR.

Dijital etkinlikler, 7’den 70’e tüm yaş gruplarına hitap ediyor
142 views
31 Ağustos 2020 - 20:12

Korona virüs salgını Türkiye’ye girmeden tüm önlemlerini alan Sincan Belediyesi, vatandaşlara evde kültür-sanat imkanı sunarak tüm etkinliklerini dijital ortama taşımaya devam ediyor.

Eğitimden seminerlere, tiyatro etkinliklerinden sohbetlere kadar birçok etkinlik ekultur.sincan.bel.tr adresinden yayınlanmaya devam ediyor. Sincan Belediyesi birbirinde zengin içeriklere sahip kültür ve sanat etkinliklerini internet üzerinden seyirciyle buluşturmayı sürdürüyor.

Dijital etkinlikler, 7’den 70’e tüm yaş gruplarına hitap ediyor

Vatandaşlar, edebiyat sohbetleri, tarih söyleşileri, kişisel gelişim eğitimleri, seminerler, tiyatro ile keyifli vakit geçirebiliyor. Öğrenciler bilgisayar eğitim kursları ile kendilerini geliştirme fırsatı bulurken verimli ders çalışma tekniklerini öğrenebiliyor. Ayrıca robotik kodlama eğitimi ile çocukların analitik düşünme ve problem çözme becerilerinin gelişmesi de amaçlanıyor. Uygulamalı spor dersleri ile vatandaşlar sokağa çıkmadan spor yapıyor. Ve müziğe gönül veren herkes e-konservatuvar sayesinde yeni bir enstrüman çalma ve kendini geliştirme imkanı bulabiliyor.

“Kıraathane Buluşmaları” canlı yayınla evlere konuk oluyor

Sincan Belediyesi’nin büyük ilgi gören “Kıraathane Buluşmaları” birbirinden değerli konukları ağırlamaya devam ediyor. Kıraathane Buluşmaları Sincan Belediyesinin sosyal medya hesapları ve internet sitesinden canlı yayınlanıyor. Canlı yayını kaçıranlar ise diledikleri zaman “ekultur.sincan.bel.tr” adresinden tekrarını izleyebiliyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.