Ankara Havadis

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Uluslararası Mevlid-i Nebi Sempozyumu

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI, MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KAPSAMINDA 6-8 KASIM TARİHLERİ ARASINDA ULUSLARARASI MEVLİD-İ NEBİ SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRECEK. SEMPOZYUMUN BU YILKİ BAŞLIĞI İSE “PEYGAMBERİMİZ VE ÇOCUK“ OLACAK.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Uluslararası Mevlid-i Nebi Sempozyumu
101 views
04 Ağustos 2020 - 17:50

Diyanet İşleri Başkanlığı, Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında 6-8 Kasım tarihleri arasında Uluslararası Mevlid-i Nebi Sempozyumu gerçekleştirecek. Sempozyumun bu yılki başlığı ise “Peygamberimiz ve Çocuk“ olacak.

Uluslararası sempozyum hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Göz aydınlığımız ve geleceğimiz çocuklarımıza Peygamber Efendimiz’in (S.A.S) gözünden bakabilmek, bugünü ve yarınlarına Kur’an ve sünnet perspektifinden çözümler sunabilmek adına 2020 yılı Mevlid-i Nebi Haftası’nı “Peygamberimiz ve Çocuk“ temasıyla idrak edeceğiz. Bu kapsamda Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından 6-8 Kasım tarihleri arasında birbirinden farklı konu başlıkları ve konukların katılımıyla düzenlenecek olan Uluslararası Mevlid-i Nebi Sempozyumunu’da “Peygamberimiz ve Çocuk“ başlığıyla gerçekleştirmiş olacağız” ifadeleri kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.