Ankara Havadis

Eğitimcilerden Covid-19 mücadelesinde sağlık çalışanlarına destek

KORONAVİRÜS SÜRECİNDE CANLA BAŞLA MÜCADELE EDEN, EN ÖN SAFTA VİRÜSLE SAVAŞAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BİR DESTEK DE EĞİTİMCİLERDEN GELDİ. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NIN DA DESTEKLEDİĞİ ETKİNLİK KAPSAMINDA EĞİTİMCİLER SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL AMAÇLI HASHTAG ÇALIŞMASI BAŞLATTI.

Eğitimcilerden Covid-19 mücadelesinde sağlık çalışanlarına destek
67 views
25 Aralık 2020 - 21:10

Koronavirüs sürecinde canla başla mücadele eden, en ön safta virüsle savaşan sağlık çalışanlarına bir destek de eğitimcilerden geldi. Milli Eğitim Bakanlığının da desteklediği etkinlik kapsamında eğitimciler sağlık çalışanlarına moral amaçlı hashtag çalışması başlattı.

Covid-19 ile mücadelede yaklaşık 1 yıldır en ön safta çalışan sağlık çalışanlarına her kesimden destekler sürüyor. Fedakar sağlık çalışanlarına bir destek de eğitimcilerden geldi. Öğretmenler, yöneticiler ve bütün eğitim ailesinin katılımıyla, salgın sürecinde büyük bir fedakârlıkla çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür ve moral amaçlı “#sağlıkçılarımızlayız” adlı hashtag çalışması başlatıldı. Milli Eğitim Bakanlığının da desteklediği çalışma kapsamında tüm eğitimciler, sağlıkçılara destek amaçlı paylaşımlarda bulunuyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.