Ankara Havadis

El ele verdiler, maddi yetersizlik içindeki çocuklara burs desteği sağladılar

TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ VE MUCİT PANDA, MADDİ YETERSİZLİK İÇİNDEKİ ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ İÇİN BURS DESTEĞİ SAĞLADI.

El ele verdiler, maddi yetersizlik içindeki çocuklara burs desteği sağladılar
78 views
19 Ocak 2021 - 15:10

İş birliğine giden Türk Eğitim Derneği ve MucitPanda.com, maddi yetersizlik içindeki çocuklara eğitimleri için burs desteği sağladı.

17 Ocak Mucit Çocuklar Günü’nde bir araya gelen Türk Eğitim Derneği ve Mucit Panda, öğrenmeye ve bilime meraklı çocukları harekete geçirmek için güçlerini birleştirdi. Bu iş birliği sayesinde MucitPanda.com’dan yapılan tüm alışverişlerin gelirinin bir bölümü yetenekli çocukların eğitimine ışık tuttu. Üretkenliği gelişmiş çocukların Türkiye’nin geleceğine ışık tutacağına inanılan kampanya, yıl boyu sürecek. Ayrıca, Mucit Panda’nın dikkat ve konsantrasyon geliştiren Zoo Keeper oyunundan elde edilen gelirin bir bölümünün de Türk Eğitim Derneği’nin burs fonuna aktarılması kararlaştırıldı.

Sosyal sorumluluk ile bir araya gelen ve “Daha çok mucit çocuk yetişsin” sloganıyla hareket edilen kampanya sayesinde, onlarca çocuğa burs olanağı sağlanması hedefleniyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.