Ankara Havadis

Gazetecilerden Azerbaycan ziyareti

ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ’NİN ÖNCÜLÜĞÜNDE TÜRKİYE’DEN KATILIM SAĞLAYAN BASIN MENSUPLARI AZERBAYCAN ZİYARETİNDE BAKÜ VE GENCE’DE TEMASLARDA BULUNULACAK.

Gazetecilerden Azerbaycan ziyareti
70 views
23 Ekim 2020 - 12:50

Anadolu Yayıncılar Derneği’nin öncülüğünde Türkiye’den katılım sağlayan basın mensupları Azerbaycan ziyaretinde Bakü ve Gence’de temaslarda bulunulacak.

Anadolu Yayıncılar Derneği ve Azerbaycan Yeni Çağ Medya Grubu organizasyonu ile TİKA ve Yurtdışı Akraba Topluluklar Başkanlığı desteği ile gerçekleştirilecek olan Azerbaycan ziyaretinde Bakü ve Gence’de temaslarda bulunulacak.

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan Yaptığı açıklamada, Türk ve Azerbaycanlı gazeteciler bir araya gelecekler. Anadolu medyası ve ulusal basın temsilcileriyle Bakü’ye geldik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi, Biz “tek millet, iki devlet” anlayışıyla, Azerbaycanlı kardeşlerimizle dayanışmamızı güçlendirerek süreceğiz” dedi.

Burhan, “Anadolu’dan Azerbaycanlı kardeşlerimize dualarımızı götürüyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.