Ankara Havadis

Hacettepe Üniversitesi’ne Altındağ’dan destek

ALTINDAĞ BELEDİYESİ HASTANELERİN VE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR. ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. ASIM BALCI’NIN TALİMATLARIYLA, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ KAMPÜSÜNDE; YOL, KALDIRIM VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

Hacettepe Üniversitesi’ne Altındağ’dan destek
81 views
11 Aralık 2020 - 12:10

Altındağ Belediyesi, hastanelerin ve sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi kampüsünde yol, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışması gerçekleştiriliyor.

Hastanelerin tadilat, onarım, peyzaj, dinlenme alanı, kaldırım, çocuk oyun alanı gibi ihtiyaçlarını karşılayan Altındağ Belediyesi, bu kapsamda bir kez daha kolları sıvadı. Binlerce Ankaralı’nın her gün tedavi için geldiği Hacettepe Üniversitesi Hastanesi kampüsünde yol, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışması gerçekleştiren Altındağ Belediyesi ekipleri, hem sağlık çalışanlarından hem de vatandaşlardan tam not aldı. Başkan Asım Balcı, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

“Yüzleri güldürebildiysek, ne mutlu bize”

Hastanelerle daima iş birliği içinde olduklarını belirten Başkan Asım Balcı, “Pandemi öncesinde de bölgemizdeki hastaneler ve sağlık çalışanlarımızla olumlu iş birliğimiz vardı ve her zaman yanlarındaydık. Hastane bahçelerinde tadilat ve onarım çalışması gerçekleştirdik, otopark desteği verdik, kaldırımlarını yeniledik, yollarını onardık, peyzaj çalışmaları yaptık. Pandemi sürecinde de bu olumlu iş birliğimiz devam etti. Hastanelerle ve sağlık çalışanlarıyla hep irtibat halinde olduk, bu süreçte dayanışmanın en güzel örneğini sergiledik. Son olarak da Hacettepe Üniversitesi Hastanesi kampüsünde yol, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışması gerçekleştiriyoruz. Yaptığım ziyarette, herkesin çok memnun ve mutlu olduğunu gördüm. Yüzlerini güldürebildiysek, daima yanlarında olduğumuzu hissettirebildiysek ne mutlu bize” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.