Ankara Havadis

Kartaltepe’nin piknikçi kapasite yeni çardaklarla birlikte arttırıldı

KARTALTEPE’NİN PİKNİKÇİ KAPASİTE YENİ ÇARDAKLARLA BİRLİKTE ARTTIRILDI

Kartaltepe’nin piknikçi kapasite yeni çardaklarla birlikte arttırıldı
128 views
02 Kasım 2020 - 11:10

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Doğa ile baş başa vakit geçirmek isteyen vatandaşımıza konforlu bir ortam sunmak için çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarımızı da sürdürüyoruz” dedi.

Keçiören Belediyesi ilçedeki Kartaltepe Kent Ormanı Mesire Alanı’na 36 tane yeni çardak yaparak buranın misafir kapasitesini arttırdı. Kartaltepe’yi piknikçiler yeni gözdesi haline getirmek için çalışan Keçiören Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Kartaltepe’ye sabitlenen 36 yeni çardak ile piknik severler burada hem doğa ile iç içe olup hem de güzel vakit geçirebilecekler.

“Buraya piknik için gelen vatandaşlarımız yürüyüşünü ve sporunu rahatlıkla yapacak”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Mesire alanı, park, dağ kızağı, spor ve oyun alanlarıyla daha da güzelleştirip, geliştirdiğimiz Kartaltepe Kent Ormanı Mesire Alanı’na 36 adet yeni çardak kurduk. Doğa ile baş başa vakit geçirmek isteyen vatandaşımıza konforlu bir ortam sunmak için çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Keçiören Ovacık bölgesini yeşil bir vaha görünümüne kavuşturmaya başladık. Çevre yolunun üstü ve altı olarak düşündüğümüzde buraları ağaçlandırıyoruz. Buraya piknik için gelen vatandaşlarımız yürüyüşünü ve sporunu rahatlıkla yapacak. Park ve oyun alanlarıyla burayı daha da güzelleştirip geliştirdik. Bu tür hizmetler şehrimiz ve Başkentimiz için önemli bir kazanımdır” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.