Ankara Havadis

Keçiören Belediyesi 1 milyon 670 bin kilometre yol katetti

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, BELEDİYE CENAZE HİZMET ARAÇLARININ ANKARA DIŞINA DEFNEDİLECEK CENAZELER İÇİN 2020 YILI İÇERİSİNDE 1 MİLYON 670 BİN KİLOMETRE YOL KATETTİĞİNİ BELİRTTİ. ALTINOK, “VATANDAŞIMIZI EN ACI GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMAYARAK GEREK ANKARA İÇİNDE GEREKSE İL DIŞI CENAZE İŞLERİNDE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERİYORUZ. RABBİM GERÇEK DÜNYAYA İRTİHAL EDEN TÜM VATANDAŞLARIMIZI CENNETİYLE MÜKÂFATLANDIRSIN.” DEDİ.

Keçiören Belediyesi 1 milyon 670 bin kilometre yol katetti
65 views
18 Ocak 2021 - 14:10

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediye cenaze hizmet araçlarının Ankara dışına defnedilecek cenazeler için 2020 yılı içerisinde 1 milyon 670 bin kilometre yol katettiğini belirtti. Altınok, “Vatandaşımızı en acı gününde yalnız bırakmayarak gerek Ankara içinde gerekse il dışı cenaze işlerinde 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Rabbim gerçek dünyaya irtihal eden tüm vatandaşlarımızı cennetiyle mükâfatlandırsın” dedi.

Keçiören Belediyesi cenaze hizmet araçları Ankara dışına defnedilecek cenazeler için 2020 yılı içerisinde 1 milyon 670 bin kilometre yol katederek 2 bin 719 cenazeyi defnedilmek üzere Türkiye’nin farklı illerine ulaştırdı. Belediye ayrıca Ankara sınırları içerisinde de 3 bin 600 cenaze için nakil hizmeti verdi.

“İkramlarda bulunuyorduk”

Başkan Turgut Altınok, pandemi öncesinde Keçiören’deki cenaze merasimleri için vatandaşın yükünü hafifletecek birçok hizmet sunulduğunu ve çeşitli ikramlarda bulunulduğunu aktararak şunları söyledi:

“Pandemi öncesinde cenazesi olan vatandaşlarımıza börek, çay ve şeker gibi ikramlarda bulunuyorduk. Aynı zamanda masa, sandalye, cenaze çadırı, ısıtıcı ve aydınlatma hizmetlerimizi de vatandaşımıza sunuyorduk. İnşallah pandemi sonrasında yine aynı hizmetlerinizi vermeye devam edeceğiz.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.