Ankara Havadis

Keçiören Belediyesi’nden üniversitelere hem temizlik hem de dezenfeksiyon hizmeti

KEÇİÖREN’DE BULUNAN ÜNİVERSİTE KAMPÜSLERİ HEM TEMİZLENİYOR HEM DE DEZENFEKTE EDİLİYOR. KEÇİÖREN BELEDİYESİ, EĞİTİM KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN FİZİKİ YÖNDEN GELİŞTİRMEYİ HEDEFLİYOR.

Keçiören Belediyesi’nden üniversitelere hem temizlik hem de dezenfeksiyon hizmeti
22 views
23 Ekim 2021 - 16:10

Keçiören’de bulunan üniversite kampüsleri hem temizleniyor hem de dezenfekte ediliyor. Keçiören Belediyesi, eğitim kalitesini artırmak için fiziki yönden geliştirmeyi hedefliyor.

Keçiören Belediyesi ilçe sınırları içinde bulunan üniversiteler ile iş birliğinde yürüttüğü “Üniversi Temiz” projesi kapsamında yerleşkeleri deterjanlı su ile yıkıyor ve detaylı dezenfeksiyon çalışması yürütüyor. Temiz Üniversite projesi ile kampüslerin fiziki yönden iyileştirilerek üniversitelerdeki eğitimin kalitesini artırmak hedefleniyor.

“İlçemizdeki tüm kampüslerin temizliğini yapmaya devam edeceğiz”

Temiz Üniversite projesi kapsamında üniversite öğrencilerinin sağlıklı bir ortamda eğitim göreceklerini dile getiren Belediye Başkanı Altınok, “Keçiören Belediyesi ve Ankara Üniversitesi iş birliğinde birçok projeyi beraber yürütüyoruz. Şimdi de Temiz Üniversite kampanyası kapsamında hem temizlik hem de dezenfeksiyon çalışması yapıyoruz. İlçemizdeki tüm kampüslerin temizliğini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.