Ankara Havadis

Keçiören’de vatandaşın içini ısıtan çorba ikramı

KEÇİÖREN BELEDİYESİ, ANKARA’DA ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞININ HAVA SICAKLIĞINI DÜŞÜRMESİYLE BİRLİKTE SOKAKTAKİ VATANDAŞIN İÇİNİ ISITAN ÇORBA DAĞITIMI YAPTI. KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK’UN TALİMATIYLA BAŞLATILAN ÇORBA DAĞITIMI İLÇENİN DÖRT BİR YANINDA SÜRDÜRÜLÜRKEN İKRAMLAR KEÇİÖRENLİLERDEN TAM NOT ALDI.

Keçiören’de vatandaşın içini ısıtan çorba ikramı
20 views
25 Mart 2021 - 10:40

Keçiören Belediyesi, Ankara’da etkili olan kar yağışının hava sıcaklığını düşürmesiyle birlikte sokaktaki vatandaşın içini ısıtan çorba dağıtımı yaptı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla başlatılan çorba dağıtımı ilçenin dört bir yanında sürdürülürken ikramlar Keçiörenlilerden tam not aldı.

Yoğun noktalarda ikram

Keçiören Belediyesi, ilçenin dört bir yanında bardakta sıcak çorba ikramında bulunmaya devam ediyor. İlçedeki merkezi cadde ve sokaklarla birlikte insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde yüzlerce bardak çorba ikramında bulunan belediye ekipleri vatandaşın büyük memnuniyetiyle karşılaşıyor.

Başkan Altınok: “Hastanelerde de ikram yapıyoruz”

Üniversite önleri, hastane çevreleri ve vatandaşların yoğun olarak bulunduğu noktalarda Keçiören Belediyesi tarafından sıcak çorba dağıtımı yapıldığını hatırlatan Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Pandemi öncesinde öğrencilerimiz için üniversitelerde çorba ikramında bulunduk. Ayrıca Ankara genlindeki hastanelerimizin etrafında bekleyen vatandaşlarımıza da sıcak çorba hizmeti sunduk. Sabah işe gitme telaşında olan vatandaşlarımız ve toplu taşımada görevli olan şoförlerimiz çorba dağıtım hizmetimizden memnun olduklarını dile getiriyorlar” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.