Ankara Havadis

Keçiören’de yaşlıların konforu için huzurevi yenileniyor

KEÇİÖREN BELEDİYESİ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN HUZUREVİNDE YAŞLILARA DAHA KONFORLU BİR YAŞAM ORTAMI SUNMAK İÇİN BAŞLATILAN TADİLAT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. GÖREVE GELMEDEN ÖNCE HUZUREVİNİ YENİLEME SÖZÜ VERDİKLERİNİ HATIRLATAN KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, “YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDIĞINDA, HUZUREVİMİZ PIRIL PIRIL OLACAK, YAŞLILARIMIZA YEDİ YILDIZLI OTEL KONFORUNDA HİZMET VERECEK. YAŞLILARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR” DEDİ.

Keçiören’de yaşlıların konforu için huzurevi yenileniyor
56 views
17 Aralık 2020 - 12:10

Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren huzurevinde yaşlılara daha konforlu bir yaşam ortamı sunmak için başlatılan tadilat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Göreve gelmeden önce huzurevini yenileme sözü verdiklerini hatırlatan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Yenileme çalışmaları tamamlandığında, huzurevimiz pırıl pırıl olacak, yaşlılarımıza yedi yıldızlı otel konforunda hizmet verecek. Yaşlılarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

Keçiören Tepebaşı Mahallesi’nde hizmet veren huzurevi Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla yenileniyor. Bu kapsamda huzurevinin çatısı, dış cephesi ve odalarında başlatılan tadilat çalışmalarının kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

Huzurevini her fırsatta “sevap merkez bankamız” şeklinde niteleyen Başkan Turgut Altınok, yaşlılara yönelik yapılan her bir hizmet sayesinde Keçiören Belediyesinin bereketlendiğini anımsattı. Başkan Altınok, anne, baba ve yaşlılara gösterilen sevginin önemine vurgu yaparak, “Belediyemize şans oyunlarından para çıkmıyor. Analarımızdan, babalarımızdan aldığımız dualarla belediyemiz bereketlendi. Yaşlılarımıza verdiğimiz her bir hizmetin karşılığını Rabbim belediyemize misliyle geri veriyor. Yaşlılarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur, onların üzüntüsü bizim de üzüntümüzdür. ‘Anne ve babanı sırtında hacca bile götürsen of deme’ denmiştir. Anne ve babaya hürmetin tarifi tam da böyledir. Anne ve babanın hakkını kimse ödeyemez. Görevimiz bitecek, gök kubbede hoş bir seda, gönüllerde hoş bir intiba bıraktığımızda en büyük, en yüksek makam da budur” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.