Ankara Havadis

Keçiören’in tüm sokakları haftada bir kez yıkanıyor

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, “KORONAVİRÜSLE MÜCADELEMİZ HER BİR MAHALLEMİZDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ DETAYLI TEMİZLİK ÇALIŞMALARIYLA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. İLÇEMİZDE CADDE, SOKAK, PARK, SAĞLIK OCAĞI, ECZANE, İBADETHANE, APARTMAN GİRİŞLERİ GİBİ MUHTELİF NOKTALARI HEM DEZENFEKTE EDİYORUZ HEM DE GECE TEMİZLİK EKİBİMİZLE HAFTADA EN AZ BİR KEZ YIKIYORUZ” DEDİ.

Keçiören’in tüm sokakları haftada bir kez yıkanıyor
91 views
22 Ekim 2020 - 12:00

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Korona virüsle mücadelemiz her bir mahallemizde gerçekleştirdiğimiz detaylı temizlik çalışmalarıyla hız kesmeden devam ediyor. İlçemizde cadde, sokak, park, sağlık ocağı, eczane, ibadethane, apartman girişleri gibi muhtelif noktaları hem dezenfekte ediyoruz hem de gece temizlik ekibimizle haftada en az bir kez yıkıyoruz” dedi.

Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki 51 mahallede yürütülen detaylı temizlik çalışmaları 7 gün 24 saat esasına göre devam ediyor. Bu kapsamda mahallelerin tamamı içerisinde gül suyu bulunan deterjan karışımı ile yıkanarak dezenfekte ediliyor. Ekipler ayrıca bina girişlerini de yıkayarak vatandaşa sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, temizlik çalışmalarına paralel olarak yeni tip korona virüsle mücadele çalışmalarının mesai mefhumu olmaksızın devam ettiğini belirterek, pandemi sürecine ilişkin şu hatırlatmalarda bulundu:

“Daha temiz, daha huzurlu, daha güzel bir Keçiören için gece gündüz sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mikrobik olması muhtemel ortamlarla birlikte şehrimizin her tarafında dezenfekte çalışması yürütüyoruz. Parklarımız dahil olmak üzere, pazar yerleri ve sokaklar, binalar, ibadethaneler dezenfekte ediliyor. Biz ilçemizi pırıl pırıl yaparak sağlıklı bir şehir inşa ediyoruz. Sağlığımız için temizlik, maske ve mesafe (TMM) kurallarına uyalım, canlı bomba olmayalım. Hem kendi sağlığımızı koruyalım hem de sevdiklerimizin sağlığına zarar vermeyelim.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.