Ankara Havadis

Keçiören’in Yıldızları’nda dart sporu masaya yatırıldı

KEÇİÖREN’İN YILDIZLARI PROGRAMININ BU HAFTAKİ KONUKLARI DART MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ ORHAN ÇAĞLAR, DART A MİLLİ TAKIM SPORCULARI KÜBRA ÖZTÜRK VE SERAP YAŞAR OLDU. KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, “MİLLİ SPORCULARIMIZIN TECRÜBELERİNİ GELECEK NESİLLERE AKTARMAK, GENÇLERİMİZİ SPOR YAPMAYA TEŞVİK ETMEK VE ONLARI KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTMAK İÇİN HER HAFTA SPORUN FARKLI BRANŞLARINI ELE ALIYORUZ. İSTİKLAL MARŞIMIZIN TÜM DÜNYADA YANKILANMASINI, BAYRAĞIMIZIN GÖNDERDE DALGALANMASINI SAĞLAYAN MİLLİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.” DEDİ.

Keçiören’in Yıldızları’nda dart sporu masaya yatırıldı
85 views
20 Kasım 2020 - 12:10

“Keçiören’in Yıldızları” programının bu haftaki konukları Dart Milli Takım Antrenörü Orhan Çağlar, Dart A Milli Takım sporcuları Kübra Öztürk ve Serap Yaşar oldu. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Milli sporcularımızın tecrübelerini gelecek nesillere aktarmak, gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmek ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için her hafta sporun farklı branşlarını ele alıyoruz. İstiklal Marşımızın tüm dünyada yankılanmasını, bayrağımızın gönderde dalgalanmasını sağlayan millilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Keçiören Belediyesi kurumsal sosyal medya hesaplarından yayınlanan “Keçiören’in Yıldızları” programı çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spora teşvik etmek için milli sporcuların başarı öykülerini gündeme getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda programda her hafta farklı branşlardan antrenör ve sporcular konuk edilerek, söz konusu spor branşlarına ilişkin merak edilen konular masaya yatırılıyor. Bu haftaki programda ise Dart Milli Takım Antrenörü Orhan Çağlar, Dart A Milli Takım sporcuları Kübra Öztürk ve Serap Yaşar, dart sporuna dair bilinmeyenleri anlattı.

“İlçemize yeni spor tesisleri kazandıracağız”

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok da ilçede sporun daha da geliştirilmesi için 2020 yılı içerisinde spor tesislerine yönelik birçok yatırım yapılığını belirterek, Keçiören’e yeni spor tesisleri kazandırmaya devam edeceklerini kaydetti. Altınok, “Cumhurbaşkanımızın talimatları, Gençlik ve Spor Bakanımızın desteği ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızla işbirliği yaparak çeşitli protokoller imzaladık. Çok amaçlı spor tesisi, Bağlum Stadı’nın yenilenmesi, Ayvalı Gençlik Merkezi, halı saha ve diğer spor alanlarımızın yenilenmesi faaliyetleri kapsamında ilçemize toplam 50 milyon TL değerinde spor yatırımı yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.