Ankara Havadis

Mamak Belediyesi antrenörlerine eğitim

MAMAK BELEDİYESİ VE LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN İŞ BİRLİĞİ KAPSAMINDA, BELEDİYE ANTRENÖRLERİNE EĞİTİM VERİLDİ. LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞEN EĞİTİM KAPSAMINDA SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ TARAFINDAN SPORDA ETİK VE AHLAK, SAĞLIK VE EGZERSİZ, SPOR PSİKOLOJİSİ, KUVVET ANTRENMANI VE UYGULAMALARI GİBİ KONULAR ANLATILDI.

Mamak Belediyesi antrenörlerine eğitim
55 views
20 Kasım 2020 - 11:10

Mamak Belediyesi ve Lokman Hekim Üniversitesi arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında belediye antrenörlerine eğitim verildi.

Lokman Hekim Üniversitesi konferans salonunda gerçekleşen eğitim kapsamında Spor Bilimleri Fakültesi öğretim görevlileri tarafından sporda etik ve ahlak, sağlık ve egzersiz, spor psikolojisi, kuvvet antrenmanı ve uygulamaları gibi konular anlatıldı.

Spor Kulübü bünyesinde gençlere eğitim veren antrenörlerin de bilgi, yetenek ve donanım anlamında gençleri en iyi şekilde yetiştirmeleri için eğitimlerin önemine vurgu yapan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Lokman Hekim Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında sporcularımız, kıymetli akademisyenlerimiz tarafından eğitim alıyor. Spor kulübümüzde geleceğin sporcularını en iyi şekilde yetiştiriyoruz. Her bir çocuğumuz bizim için önemli, onların sağlıklı ve vatanımıza faydalı bireyler olmaları için çalışıyoruz. Bu çabamızın geri dönüşlerini sporcularımız başarıya ulaşarak ortaya koyuyor. Sporcularımızın elde ettiği başarı bizim çocuklarımız için doğru adımlar attığımızı gösteriyor” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.