Ankara Havadis

Mamak’ta asfalt çalışması hız kesmiyor

FİZİKİ ÜST VE ALTYAPI ÇALIŞMALARIYLA İLÇEYİ ADETA ŞANTİYEYE ÇEVİREN BELEDİYE, OCAK AYINDAN BU YANA 72 MİLYON 832 BİN 540 KİLOGRAM ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ. ALT YAPI ÇALIŞMALARINA HIZ VEREN BELEDİYE; FAHRİKORUTÜRK, BOSTANCIK, GENERAL ZEKİ DOĞAN VE KIBRISKÖY MAHALLELERİNDE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Mamak’ta asfalt çalışması hız kesmiyor
62 views
09 Kasım 2020 - 12:10

Gerçekleştirdiği çalışmalarla Mamak’ın çehresini değiştirip marka bir ilçe haline getiren Mamak Belediyesi; daha modern bir Mamak için ilçe merkezinde asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Fiziki üst ve altyapı çalışmalarıyla ilçeyi adeta şantiyeye çeviren Mamak Belediyesi, ocak ayından bu yana 72 milyon 832 bin 540 kilogram asfalt serimi gerçekleştirdi. Alt yapı çalışmalarına hız veren belediye; Fahrikorutürk, Bostancık, General Zeki Doğan ve Kıbrısköy mahallelerinde çalışmalarına devam ediyor.

Mamak’ın her köşesini çok iyi tanıdıklarının ve her noktanın ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olduklarının altını çizen Başkan Murat Köse, aciliyet sırasına göre en önceliklisinden başlayarak her noktaya hizmet götürdüklerini kaydetti. Köse, “Her hafta bir mahallemizde çalışmamızı sürdürmekteyiz. Hiç bir noktayı göz ardı etmeden çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Mamak’ın gelişen yüzüne uygun yollar yapıyoruz. Mamaklılara daha iyi hizmet sunmayı ilke haline getirdik. Sezon sonuna kadar asfaltlama çalışmalarımız devam edecek ve Mamak’ta kış iyice başlayana kadar bütün sokaklarımızı modern hale getirmeye devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.