Ankara Havadis

Mamak’ta Mevlid-i Nebi Haftası’na özel sergi

MAMAK BELEDİYESİ AİLE MERKEZLERİ KURSİYERLERİ, MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI’NA ÖZEL HAZIRLAMIŞ OLDUĞU EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLERİ SERGİLEDİ. MAMAK MUSİKİ MUALLİM MEKTEBİ’NDE GERÇEKLEŞEN SERGİYE MAMAK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET DÜĞMECİ, MECLİS ÜYELERİ VE KURSİYERLER KALDI.

Mamak’ta Mevlid-i Nebi Haftası’na özel sergi
38 views
20 Ekim 2021 - 10:10

Mamak Belediyesi Aile Merkezleri kursiyerleri, Mevlid-i Nebi Haftası’na özel hazırladıkları el emeği göz nuru ürünleri sergiledi.

Mamak Musiki Muallim Mektebi’nde düzenlenen sergiye Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci, meclis üyeleri ve kursiyerler kaldı. Kursiyerlerin hazırlamış olduğu alüminyum rölyeften zift kazımaya, filografiden ahşap yakıya kadar 26 farklı eser ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

Serginin açılışında konuşan Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci, “Kursiyerlerimizin sanatsal bakış açısı kazanmaları için Musiki Muallim Mektebimizde Geleneksel Türk İslam Sanatları Merkezi kuruyoruz. Akademik eğitimler verilecek olan bu merkezde çok güzel eserler çıkacağına canı gönülden inanıyorum. Sergimiz hayırlara vesile olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.