Ankara Havadis

Milli Savunma Üniversitesinde mezuniyet töreni

MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ MÜŞTEREK HARP ENSTİTÜSÜ 4’ÜNCÜ DÖNEM MÜŞTEREK KOMUTA VE KURMAY EĞİTİMİ İLE KUVVET HARP ENSTİTÜLERİ 6’NCI DÖNEM KARARGÂH SUBAYLIĞI EĞİTİMİ MEZUNİYET TÖRENİ MSÜ REKTÖRLÜĞÜNDE İCRA EDİLDİ.

Milli Savunma Üniversitesinde mezuniyet töreni
152 views
30 Temmuz 2020 - 15:40

Milli Savunma Üniversitesinde “Müşterek Harp Enstitüsü 4’üncü Dönem Müşterek Komuta ve Kurmay Eğitimi” ile “Kuvvet Harp Enstitüleri 6’ncı Dönem Karargah Subaylığı Eğitimi”ni başarıyla tamamlayan subaylar için mezuniyet töreni düzenlendi.

Milli Savunma Üniversitesinde (MSÜ) “Müşterek Harp Enstitüsü 4’üncü Dönem Müşterek Komuta ve Kurmay Eğitimi” ile “Kuvvet Harp Enstitüleri 6’ncı Dönem Karargah Subaylığı Eğitimi” mezuniyet töreni, MSÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu’nun katılımıyla 29 Temmuz Çarşamba günü MSÜ Rektörlüğü Yenilevent Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Eğitimlere iştirak eden 143 subay ve 33 misafir askeri personel düzenlenen törenle mezun oldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.