Ankara Havadis

Minik Burak’ın kuş yuvası talebine jet cevap

BAŞAK MAHALLESİ’NDE OTURAN EVİNİN PENCERESİNE VE BAHÇELERİNDEKİ AĞACA KUŞ YUVASI TALEBİNDE BULUNAN BURAK KAYRA ARSLAN’IN ÇAĞRISINA KAYITSIZ KALMAYARAK, MİNİK ÇOCUĞUN İSTEĞİNİ YERİNE GETİRDİ. BAŞKAN KÖSE’NİN TALİMATI ÜZERİNE MAMAK BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ ATÖLYESİNDE ESTETİK VE KULLANIŞLI BİR KUŞ YUVASI YAPILARAK MİNİK BURAK’A TESLİM EDİLDİ. YUVAYI TESLİM ALAN KÜÇÜK ÇOCUĞUN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNDU. MİNİK BURAK SEVİNÇLE KUŞLAR İÇİN HAZIRLADIĞI YEMİ KUŞ YUVASINA BIRAKTI.

Minik Burak’ın kuş yuvası talebine jet cevap
64 views
19 Ocak 2021 - 14:10

Mamak’ın Başak Mahallesi’ndeki evinin penceresine ve bahçelerindeki ağaca kuş yuvası talebinde bulunan Burak Kayra Arslan adlı küçük çocuğun çağrısına kayıtsız kalmayan Mamak Belediyesi, minik çocuğun isteğini yerine getirdi.

Başkan Murat Köse’nin talimatı üzerine Mamak Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü atölyesinde estetik ve kullanışlı bir kuş yuvası yapılarak minik Burak’a teslim edildi. Yuvayı teslim alan küçük çocuğun mutluluğu gözlerinden okundu. Burak sevinçle kuşlar için hazırladığı yemi kuş yuvasına bıraktı.

“Çocuklarımızın merhametiyle dünya daha güzel”

Yapılan tüm çalışmaların çocukların mutluluğu için olduğunu belirten Başkan Köse, “İlçemizdeki tüm çocuklarımız için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Dünyayı çocukların bu merhameti ayakta tutuyor. Çiçeklerimiz ve meleklerimiz olan çocuklarımızın sevgisiyle dünya daha güzel bir yer haline geliyor. Burak yavrumuz, kuşları çok sevdiğini elleriyle beslemek istediğini bize ileterek, kuş yuvası talebinde bulundu. Biz de yavrumuza verdiğimiz sözü yerine getirmiş olduk” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.