Ankara Havadis

Murat 124 Sevdası Grubu’nun 3 gün süren Kızılcahamam kampı sona erdi

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ VE KIZILCAHAMAM ŞOFÖRLER ODASI TARAFINDAN ÇAM OTEL DESTEKLERİ İLE MİSAFİR EDİLEN 124 SEVDALILARI, RENGARENK ARAÇLARI İLE ÜÇ GÜNLÜK KAMP İÇİN KIZILCAHAMAM SOĞUKSU MİLLİ PARKI’NDA ARAÇLARINI PARK EDEREK GÖRSEL BİR ŞÖLEN OLUŞTURDU. KIZILCAHAMAM’A GELEN MİSAFİRLER VE İLÇE HALKI ARAÇLARI ZİYARET ETTİ.

Murat 124 Sevdası Grubu’nun 3 gün süren Kızılcahamam kampı sona erdi
37 views
01 Ağustos 2021 - 18:10

Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam Şoförler Odası tarafından Çam Otel destekleri ile misafir edilen Murat 124 sevdalıları, rengarenk araçları ile üç günlük kamp için Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı’nda araçlarını park ederek görsel bir şölen oluşturdu. Kızılcahamam’a gelen misafirler ve ilçe halkı araçları ziyaret etti.

Murat 124 Sevdası Grubu Başkanı Ali Demir, üyeleri ile Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın destekleri ile Kızılcahamam’da 3 günlük kampta bir araya geldiklerini dile getirerek, “Organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Kızılcahamam Şoförler Odası Başkanı Zafer Arslan’a, Çam Otel’e, Kızılcahamam Belediyesi’ne ve ilçe halkına teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ise yaptığı konuşmada, “İlçemiz için önemli bir organizasyona üçüncü kez ev sahipliği yaptığımız için mutluluk duyduğunu dile getirerek Murat 124 sevdalılarını üç günlük kampta ilçemizde misafir ettik dedi. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, AK Parti MKYK Üyemiz Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam, Milletvekilimiz Zeynep Yıldız’a ve ilçe protokolümüze teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, AK Parti MKYK Üyesi Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam, Milletvekili Zeynep Yıldız, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Ankara İl Koordinatörü Emre Yeniay ve Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek konuşma yaparak Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.