Ankara Havadis

Nezaket Kreş Okulu’nda ‘Kitap Kumbaram’ etkinliği

PURSAKLAR BELEDİYESİ NEZAKET KREŞ OKULU, MİNİK ÖĞRENCİLERE KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMAK AMACIYLA ‘‘KİTAP KUMBARAM’’ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Nezaket Kreş Okulu’nda ‘Kitap Kumbaram’ etkinliği
65 views
24 Aralık 2021 - 14:11

Pursaklar Belediyesi’ne bağlı Nezaket Kreş Okulu, minik öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla ‘‘Kitap Kumbaram’’ etkinliği düzenledi.

Nezaket Kreş Okulu’nda “Kitap Kumbaram” etkinlikleri kapsamında öğrencilere tutumlu olma, kitap okumayı sevdirme ve kitap okumanın önemine dikkat çekme amacıyla kumbara dağıtıldı. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ‘‘Kitap Kumbaram’’ etkinliği kapsamında dağıtılan kumbaralarda harçlıklarını biriktiren çocuklar, kitap standından sevdikleri kitaplara ulaşma imkanı buldu.

‘‘Kitap Kumbaram etkinliği ile amacımız, çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını kazandırmak’’

Nezaket Okulları’nda çocukları kitap okumaya teşvik edici etkinlikler düzenlendiğini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ‘‘Nezaket Okullarımızda her çocuğumuza bir kumbara dağıtılarak, kendi kumbaralarında biriktirdikleri paralarla kitap standında kitaplarına kavuşuyor. Kitap Kumbaram etkinliği ile amacımız, çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığını kazandırmak ve öğrencilerimizin biriktireceği harçlıklarla kitap alabilmelerini teşvik etmektir’’ dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.