Ankara Havadis

SOLOTÜRK pilotları ASO Teknik Koleji’nde öğrencilerle bir araya geldi

SOLOTÜRK’ÜN PİLOTLARI, ANKARA’DA ASO TEKNİK KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ, DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI.

SOLOTÜRK pilotları ASO Teknik Koleji’nde öğrencilerle bir araya geldi
20 views
29 Kasım 2021 - 17:10

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK’ün pilotları, Ankara’da ASO Teknik Koleji öğrencileri ile bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK’ün pilotları Hava Pilot Binbaşı Emre Mert, Hava Pilot Binbaşı Murat Bakıcı ve SOLOTÜRK Gösteri Ekibi Basın Danışmanı Hava Piyade Yüzbaşı Mustafa Bircan Biçer, Türkiye’nin OSB’ler içinde içerisinde kurulmuş ilk eğitim merkezi olan ASO Teknik Koleji’nin öğrencileri ile bir araya geldi. Ankara Sanayi Odası (ASO) ASORA Ticaret Merkezi’nde düzenlenen program, öğrencilerin hazırladığı video gösterisiyle başladı.

Pilotların SOLOTÜRK ekibini tanıtması, 1 günlük yaşantılarını anlattığı video gösterisinin izlenilmesi ve deneyimlerini paylaşması ile devam eden programa öğrenciler yoğun katılım sağladı. Soru-cevap ile devam programda pilotlar öğrencilerin sorularını yanıtladı. Program sonunda ASO Teknik Koleji tarafından SOLOTÜRK ekibine hediye takdim edildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.