Ankara Havadis

Şüheda torunları Anıtkabir’de Başkomutan’ın huzuruna çıkıyor

POLATLI BELEDİYE BAŞKANI MÜRSEL YILDIZKAYA VE ŞÜHEDA TORUNLARI POLATLILI VATANDAŞLAR ATATÜRK’E BAŞKOMUTANLIK UNVANI VERİLİŞİNİN 100. YIL DÖNÜMÜNDE ANITKABİR’İ ZİYARET EDECEK.

Şüheda torunları Anıtkabir’de Başkomutan’ın huzuruna çıkıyor
23 views
02 Ağustos 2021 - 12:10

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve şüheda torunları Polatlılı vatandaşlar, Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümünde Anıtkabir’i ziyaret edecek.

‘Aşkın Zaferi, Türk’ün Mührü Sakarya’ parolasıyla Sakarya Meydan Muharebesi’nin 100. Yılında ecdadın emanetine yakışır, birbirinden görkemli kutlamalara hazırlanan Polatlı Belediyesi; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümünde Anıtkabir’i ziyaret edecek.

5 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek olan törende Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, şüheda torunu Polatlılılarla birlikte Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıtkabir’de ziyaret ederek kutlamaların startını verecek. Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir’de gerçekleştirilecek törene katılmak isteyen vatandaşlar için saat 12.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldırılacak.

Başkan Yıldızkaya 100. yıl çalışmalarını tüm Türkiye’ye ilan edecek

5 Ağustos sabahı Başkent Ankara’da gerçekleştirilecek olan basın toplantısında ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya gelecek olan Başkan Yıldızkaya, Polatlı Sakarya Zaferi 100. Yıl Kutlamalarına dair gerçekleştirilen çalışmaları tüm Türkiye’ye ilan edecek. Basın toplantısının ardından beraberindeki heyetle Anıtkabir’de Atatürk’ün huzuruna çıkacak. Yıldızkaya, Mustafa Kemal Atatürk’e Başkomutanlık unvanı verilişinin 100. yıl dönümünü kutlayarak, şüheda torunu Polatlılılarla birlikte şeref defterini imzalayacak. 13 Eylül tarihine kadar sürecek birbirinden farklı kutlama ve etkinliklerle Polatlı Belediyesi Büyük Zafer’in 100. yıldönümünde birçok ilke imza atacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.