Ankara Havadis

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan’dan Rektör Yıldız’a ziyaret

TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL BAŞKANI TALİP GEYLAN, GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NE ATANAN PROF. DR. MUSA YILDIZ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. REKTÖR YILDIZ’A HAYIRLI OLSUN TEMENNİLERİNİ İLETEN GEYLAN, AYRICA REKTÖR YARDIMCILARI PROF. DR. BEKİR BULUÇ, PROF. DR. RAMAZAN BAYINDIR VE PROF. DR. FAZLI POLAT’I DA ZİYARET EDEREK, GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan’dan Rektör Yıldız’a ziyaret
144 views
27 Ağustos 2020 - 19:12

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Musa Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Rektör Yıldız’a hayırlı olsun temennilerini ileten Geylan, ayrıca Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç, Prof. Dr. Ramazan Bayındır ve Prof. Dr. Fazlı Polat’ı da ziyaret ederek, görevlerinde başarılar diledi. Geylan yaptığı açıklamada, “Bilindiği gibi Gazi Üniversitesi sadece Ankara’nın değil, ülkemizin köklü, donanımlı, bilimsel yayınları ile göz dolduran bir üniversitesi olarak ön plana çıkmaktadır. Türk bilim hayatında önemli bir yere sahip olan Gazi Üniversitesinin değerli rektörümüz ile birlikte çıtasını daha da yükselteceğine yönelik inancımız tamdır. Üniversite çalışanlarının sorunlarının ve beklentilerinin göz önüne alınmasının üniversitelerimizin çalışmalarına olumlu etki yapacağını, üniversitelerin önünü açacağını göz önüne aldığımızda Rektör Sayın Musa Yıldız’ın bu konuya hassasiyet göstereceğini de umuyoruz. Bu vesileyle Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Musa Yıldız’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Gazi Üniversitesinde yetkili sendika olarak üniversitemizin hayrına ve çalışanların huzuruna katkı sağlayacak her adıma destek olacağımızı ifade ettik” dedi.

Ziyarette Genel Başkan Geylan’a Ankara 7 No’lu Şube Başkanı Tayfun Fındık da eşlik etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.