Ankara Havadis

Türk Kızılayı’ndan 10 yıllık strateji planı

TÜRK KIZILAYI GENEL BAŞKANI KEREM KINIK, “ŞİMDİ O HEDEFE ULAŞMAK İÇİN İCRA EDİLECEK PROJELERİMİZİN DETAYLARINI VE YOL HARİTASINI BELİRLEMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ” DEDİ.

Türk Kızılayı’ndan 10 yıllık strateji planı
78 views
23 Ekim 2020 - 14:40

Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, hazırlanan 10 yıllık strateji planına ilişkin, “Şimdi o hedefe ulaşmak için icra edilecek projelerimizin detaylarını ve yol haritasını belirlemek için çalışacağız” dedi.

Belirlediği hedeflere ulaşmak için “Hedef 2030” isimli bir planlama ile “Seyrüsefer Çalıştayı” düzenleyecek olan Kızılay’da kurumsal değişim ve dönüşüm alanından sağlık alanındaki yeni gelişmelere kadar birçok konuda alanında uzman kişilerce paneller düzenlenecek. Üç gün sürmesi planlanan çalıştayda “Dünyanın Meseleleri”, “İnsanın Meseleleri”, “İnsani Finans ve Sürdürülebilirlik”, “Kurumsal Gelişim ve Dönüşüm” başlıkları adı altında paneller düzenlenecek. Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve diğer tüm alanların genel müdür yardımcılarının katılacağı panelde, pandemi sürecinin yansımaları ve edinilen tecrübeler aktarılacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, “Önümüzdeki 10 yılda Kızılay’ın nereye gitmesi gerektiğini, 10 yıl sonra Kızılay’ı nerede görmek istediğimizi büyük Kızılay ailemizle birlikte belirlemiştik. Şimdi o hedefe ulaşmak için icra edilecek projelerimizin detaylarını ve yol haritasını belirlemek için çalışacağız. Pandemi süreci tüm dünyayı ve doğal olarak insani yardım dünyasını da değiştirdi. Bu sürecin etkileri önümüzdeki yıllarda da gerek ekonomik, gerek psikososyal anlamda sürecektir. Tüm kurum ve kuruluşlar bu süreci masaya yatırmak ve kendilerini bu sürecin verileriyle yeniden tanımlamak zorundadır” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.