Ankara Havadis

Yılın Gazetecisi Batuhan Yaşar

ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ, 6. KEZ DÜZENLEDİĞİ ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ KAZANANLARINI DUYURDU. ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ TARAFINDAN YILIN GAZETECİSİ ÖDÜLÜ’NE İHLAS MEDYA ANKARA TEMSİLCİSİ BATUHAN YAŞAR LAYIK GÖRÜLDÜ.

Yılın Gazetecisi Batuhan Yaşar
52 views
23 Aralık 2020 - 13:10

İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından “Yılın Gazetecisi” seçildi.

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nde yaptığı basın toplantısında 21 farklı kategoride medya ödüllerini kazananları açıkladı.

6’ncısı düzenlenen Anadolu Medya Ödüllerini kazananları açıklayan Sinan Burhan şunları kaydetti:

“Bu yıl 6’ncısını düzenleyeceğimiz önemli bir tören. Anadolu Yayıncıları Derneği bu toprakların derneğidir. Millidir, yerlidir. Bu topraklara, demokrasiye, milli kültüre bağlıdır. Ezan, bayrak ve cumhuriyet diyen bir dernektir. Değerli arkadaşlar biz bugün açıklayacağımız isimleri, Anadolu’daki yerel medya mensuplarıyla istişare ederek tespit ettik. Edirne’den Van’a kadar Türkiye’nin bütün coğrafyasını temsil eden bir çalışma gerçekleştirdik. Demokratik çoğulcu yapıya sahip bir ödül töreni yapıyoruz.”

“Batuhan Bey, hem TGRT hem Türkiye gazetesi hem de İhlas Haber Ajansı’nı başarıyla temsil etmektedir”

Anadolu Medya Ödül töreninde “Yılın Gazetecisi” kategorisinde ödüle layık görülen kişinin İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar olduğunu açıklayan Burhan,” Batuhan Bey, hem TGRT hem Türkiye gazetesi hem de İhlas Haber Ajansı’nı başarıyla temsil etmektedir. Kendileri aynı zamanda Anadolu medyasına dost, Anadolu medyasının her daim yanında olan bir isimdir. Araştırmacı gazetecilikte önemli bir isimdir. Objektif ve değerli bir isimdir. Başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Yılın İletişimcisi Ödülü’nü İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a verdiklerini açıklayan Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Burhan,” Fahrettin Altun Bey’e burada özel bir paragraf açmak istiyorum. Fahrettin Bey milli ve yerli bir medya anlayışını ortaya koyuyor. Medyayı milli ve yerli olarak nasıl değerlendirebiliriz bunu ortaya koyuyor. Yurt içinde ve yurt dışında Türkiye’yi başarıyla temsil ediyor. Fahrettin Bey de bu topraklara bağlı, bu toprakları seven değerli bir isim. Bu nedenle hem Fahrettin Bey hem de ailesi maalesef haksız yere itibar suikastine maruz kalıyorlar. Maaş iddiaları vs. vs. Bunlar Anadolu’da kabul görmüyor. Bu toprakları sevmenin bir bedeli var. Fahrettin Bey de bu bedeli ödüyor. Dolayısıyla da Anadolu Medyası bu iftiralara inanmadığı için Yılın İletişimcisi Ödülü’nü Fahrettin Bey’e vermiştir, hayırlı olsun diyoruz” ifadelerini kullandı.

6. kez düzenlenen törende kazanılan ödüllerin takdimi için Şubat ayının başına tarih veren Başkan Sinan Burhan, takdim törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım sağlayacağını beklediklerini belirtti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.