Ankara Havadis

YİMER 157, En İyi Acil Servis Hizmetleri Ödülü kategorisinde altın madalya kazandı

LİZBON’DA DÜZENLENMESİ PLANLANAN CONTACT CENTER WORLD EMEA (AVRUPA, ORTA DOĞU VE AFRİKA) BÖLGE YARIŞMASININ ÖDÜL GECESİ DÜNYA GENELİNDE YAŞANAN PANDEMİ NEDENİ İLE 29 EKİM 2020 TARİHİNDE ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ. YİMER 157, ÖDÜL GECESİNDE “EN İYİ ACİL SERVİS HİZMETLERİ ÖDÜLÜ” KATEGORİSİNDE EMEA (AVRUPA, ORTA DOĞU VE AFRİKA) BÖLGE YARIŞMASINDA ALTIN MADALYA KAZANDI.

YİMER 157, En İyi Acil Servis Hizmetleri Ödülü kategorisinde altın madalya kazandı
77 views
03 Kasım 2020 - 10:10

Lizbon’da düzenlenmesi planlanan Contact Center World EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölge yarışmasının ödül gecesi dünya genelinde yaşanan pandemi nedeni ile 29 Ekim 2020 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. YİMER 157, ödül gecesinde “En İyi Acil Servis Hizmetleri Ödülü” kategorisinde EMEA bölge yarışmasında altın madalya kazandı.

EMEA Bölge yarışmasında birinci olan YİMER 157, Global Contact Center World Events kapsamında dünya klasmanında yarışmaya hak kazandı.

Her yıl çeşitli kategorileri kapsayan çağrı merkezi yarışmaları gerçekleştiriliyor ve bu yarışmalar aracılığı ile uluslararası çağrı merkezi endüstrisinin en iyileri buluşturuluyor. Yarışmalar iki aşamalı bir süreçte değerlendirilirken, ilk aşama kendi içerisinde 3 bölgede (Amerika, Avrupa ve EMEA) düzenleniyor. Üç bölge içerisinde başarılı çıkan adaylar, ikinci aşama olarak Global Contact Center World Events kapsamında dünya birinciliği için yarışıyor. Küresel yarışmanın ise Amerika’da düzenlenmesi planlanıyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.