Ankara Havadis

Halk GYO’dan ilk altı ayda 35,5 milyon TL net kâr

HALK GYO GENEL MÜDÜRÜ BÜLENT KARAN, “ANA HİSSEDARIMIZ ‘HALKBANK’IN ÖNCE HALK, SONRA BANKA’ OLMA MİSYONUNA UYGUN OLARAK, EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER HAYALLERİNİ DAHA FAZLA ERTELEMESİNLER İSTEDİK. VATANDAŞLARIMIZI BİR KEZ DAHA UYGUN KOŞULLARDA EV SAHİBİ YAPTIĞIMIZ BU DÖNEMDE, PROJELERİMİZE YATIRIMLARIMIZI DA SÜRDÜRDÜK” DEDİ.

Halk GYO’dan ilk altı ayda 35,5 milyon TL net kâr
107 views
11 Ağustos 2020 - 11:20

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe öncü kuruluşları arasında yer alan, Halkbank’ın bağlı ortaklığı Halk GYO yılın ilk yarısında 35,5 milyon TL kâr elde etti. Halk GYO’nun, özkaynakları 2,6 milyar TL’yi, aktif büyüklüğü 3 milyar TL’yi aştı.

Kamu bankaları öncülüğünde Haziran ayında hayata geçen konut kredisi kampanyalarıyla, konut satışlarının ülke genelinde rekor seviyelere yükseldiğine dikkat çeken Halk GYO Genel Müdürü Bülent Karan, “Ana hissedarımız ‘Halkbank’ın Önce Halk, Sonra Banka’ olma misyonuna uygun olarak, ev sahibi olmak isteyenler hayallerini daha fazla ertelemesinler istedik. Vatandaşlarımızı bir kez daha uygun koşullarda ev sahibi yaptığımız bu dönemde, projelerimize yatırımlarımızı da sürdürdük” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.