Ankara Havadis

OSBÜK Başkanı Kütükcü: “Bize düşen en önemli görev kalkınan bir Türkiye inşa etmektir”

ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ ÜST KURULUŞU (OSBÜK) BAŞKANI MEMİŞ KÜTÜKCÜ, “ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ OLARAK BİZE DÜŞEN EN ÖNEMLİ GÖREV YATIRIMLARLA, ÜRETİMLE KALKINAN BİR TÜRKİYE İNŞA ETMEKTİR. BU GÖREVİMİZİ ASLA UNUTMADAN ZORLUKLARA RAĞMEN, BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ” DEDİ.

OSBÜK Başkanı Kütükcü: “Bize düşen en önemli görev kalkınan bir Türkiye inşa etmektir”
138 views
28 Ekim 2020 - 11:00

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, “Organize sanayi bölgeleri olarak bize düşen en önemli görev yatırımlarla, üretimle kalkınan bir Türkiye inşa etmektir. Bu görevimizi asla unutmadan zorluklara rağmen, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, ‘millet iradesinin’ önemine değinerek, “Milli egemenliği, milletimizin birliğini, beraberliğini esas alan Cumhuriyeti’mizin 97. yılı hepimize kutlu olsun. Millet iradesinin tecelli ettiği ve uğruna ecdadımızın Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde büyük bedeller ödediği vatanımızı büyütmek, bu toprakları ilelebet payidar kılmak hepimizin görevi. Organize sanayi bölgeleri olarak burada bize düşen en önemli görev ise yatırımlarla, üretimle kalkınan bir Türkiye inşa etmektir. Bu görevimizi ve hedeflerimizi asla unutmadan, tüm engellere, zorluklara rağmen, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve camiamızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ülkemiz için canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.