Ankara Havadis

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

TBMM Başkanı Şentop: “Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır diyerek yaşadığımız zorlukların 2021’de geçeceğini ümit ediyoruz”

ŞENTOP AÇIKLAMA

TBMM Başkanı Şentop: “Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır diyerek yaşadığımız zorlukların 2021’de geçeceğini ümit ediyoruz”
85 views
31 Aralık 2020 - 13:10

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, “Hep birlikte ‘Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır’ diyerek 2020 yılında yaşadığımız zorlukların 2021 yılında geçeceğini ümit ediyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi içten duygularla selamlarken, yeni yılda iyilik ve ihsan beklentilerimizin gerçekleşmesini temenni ediyorum” dedi.

TBMM Başkanı Şentop, yayımladığı yeni yıl mesajında sürekli akıp giden zamanın ve tarihin içinde bir yılı daha geride bıraktıklarını hatırlatarak, “2020 yılı korona virüsü sebebiyle hepimiz için meşakkati bir yıl oldu. Dünyanın bir ucunda ortaya çıkan virüsün birkaç ayda tüm dünyayı etkisi altına almasına hep birlikte şahitlik ettik. Korona virüsü bir taraftan devletlerin sağlık sistemlerinin, diğer taraftan insani değerlerin test edildiği bir turnusol kağıdı işlevi gördü. İnsanlar ve toplumlar arası ilişkilerin seyri bu süreçte tamamen değişerek yoğun kısıtlamalar ve tedbirlerin gölgesinde başka bir dönem başladı. Ülkeler virüsle mücadelede ortak hareket etmenin, insanlar da başka insanların selametini düşünmenin erdemini kavramak zorunda kaldı. Devletimiz ve aziz milletimiz bu zorlu imtihandan hem sağlık sistemi olarak hem de sahip olduğu yüce insani değerlere sadakati bakımından alnının akıyla çıkmayı başardı. Mücadelemiz henüz bitmese de güzel ve sağlıklı günler için gayret göstermeye devam ediyoruz. Bu süreçte salgın sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, hasta olanlara acil şifalar diliyorum. Hep birlikte ‘Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır’ diyerek 2020 yılında yaşadığımız zorlukların 2021 yılında geçeceğini ümit ediyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi içten duygularla selamlarken, yeni yılda iyilik ve ihsan beklentilerimizin gerçekleşmesini temenni ediyorum. Allah’tan hepimizi görüp görmediğimiz musibet ve kötülüklerden korumasını ve bizi iyiliklerle karşılaştırmasını diliyorum. Hayatlarımızın ve zamanımızın şifa, bereket ve güzelliklerle ziyadeleşmesi niyazıyla, bütün vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.