Ankara Havadis

320 yerel medya kuruluşundan Şener’e destek

ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ BAŞKANI SİNAN BURHAN” BİZLER MİLLİ VE YERLİ DURUŞ GÖSTEREN NEDİM ŞENER’İN YANINDAYIZ. MANDACI VE DARBECİ BAZI MEDYA MENSUPLARI, SOSYAL MEDYA HESAPLARI BU ÜLKEYE DÜŞMANDIR. ONLAR İNGİLİZ UŞAKLIĞI, AMERİKAN UŞAKLIĞI YAPARLAR. BİZİ KİMSE BİR MİLİM GERİ GÖTÜREMEZ. İSTEDİKLERİ KADAR ALEYHTE YAYIN YAPSINLAR. BİZLER VATAN DİYEN, BAYRAK DİYEN, EZAN DİYEN, CUMHURİYET DİYEN NEDİM ŞENER’İN YANINDAYIZ” DİYE KONUŞTU.

320 yerel medya kuruluşundan Şener’e destek
153 views
29 Temmuz 2020 - 13:31

Son günlerde gazeteci-yazar Nedim Şener’e yönelik başlatılan linç kampanyasına Anadolu medyası tepki gösterdi.

Nedim Şener’in Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nin açılışına katılması ve cuma namazı kılması nedeniyle hedef gösterildiğini belirten Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, ”Bizler milli ve yerli duruş gösteren Nedim Şener’in yanındayız. Mandacı ve darbeci bazı medya mensupları, sosyal medya hesapları bu ülkeye düşmandır. Onlar İngiliz uşaklığı, Amerikan uşaklığı yaparlar. Bizi kimse bir milim geri götüremez. İstedikleri kadar aleyhte yayın yapsınlar. Bizler vatan diyen, bayrak diyen, ezan diyen, cumhuriyet diyen Nedim Şener’in yanındayız” dedi.

“320 yerel medya kuruluşu olarak gazetelerimiz ve televizyon ekranlarımız Nedim Şener kardeşimize açıktır” diyen Burhan, şunları söyledi:

”Bu ülkede sosyal medya üzerinden ülkemizin güvenliğini tehdit edenler var. Çocuklarımızın zihinlerini esir almaya çalışan Youtebu kanalları var. Onların derdi bu ülkeyi zihnen işgal etmektir. Nedim Şener bu kökü dışarıda medya mensuplarına karşı vatan dediği için lince uğruyor. Bizler Anadolu Yayıncıları olarak Ayasofya’nın açılmasını da, Nedim Şener’i de destekliyoruz.”

“Sosyal medya düzenlemesini destekliyoruz”

Sosyal medya yasasına da destek veren Burhan, ”Sosyal medya üzerinden insanlarımız yalan ve iftiraya maruz kalmaktadır. Sosyal medya alanlarının denetlenmesi gerekir. Biz kapatmaya karşıyız. Biz denetim istiyoruz. Denetleme yapılmazsa ülkemizin milli güvenliği tehdit altına girecektir. 5 yıl sonra ülkemizde gençlerimizin ne yiyeceğine, neye inanacağına bu alanlar karar verecektir. O nedenle denetim altına alınmalıdır” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.