Ankara Havadis

Açık Hava Sineması etkinliği bu kez araçsız gerçekleştirilecek

GÖLBAŞI BELEDİYE’SİNİN DÜZENLEDİĞİ AÇIK HAVA SİNEMASI BU KEZ SAHİL PARK’TA ARAÇSIZ GERÇEKLEŞTİRİLECEK. 14 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ SAAT 21.00’DE GERÇEKLEŞECEK ÖZEL GÖSTERİMDE KAHKAHALAR İLE İZLENEN “ELTİLERİN SAVAŞI” FİLMİ GÖSTERİLECEK.

Açık Hava Sineması etkinliği bu kez araçsız gerçekleştirilecek
59 views
13 Ağustos 2020 - 14:30

Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği açık hava sineması etkinliği bu kez Sahil Park’ta araçsız gerçekleştirilecek. 14 Ağustos Cuma günü saat 21.00’de gerçekleşecek özel gösterimde kahkahalar ile izlenen “Eltilerin Savaşı” filmi gösterilecek.

Pandemi süreci ile birlikte vatandaşlarının sosyal yaşamdan uzaklaşmasını engellemek amacı ile düzenlenen açık hava sineması bu kez araç girişi olmadan düzenlenecek. Minderler üzerinde açık hava sinemasının keyfini sürecek vatandaşlara mısır ve içecek ikramı Gölbaşı Belediyesi tarafından yapılacak.

Sahil Park’ta düzenlenecek açık hava sineması ile aracı olmayan vatandaşların taleplerini de değerlendirdiklerini belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Açık hava sinemamız ilk gösterimimizden bu yana yoğun ilgi görmekte. Aracı olmayan vatandaşlarımızın da bu etkinlikten mahrum kalmamaları için bu kez Sahil Park’ta özel gösterimimizi gerçekleştireceğiz. Sosyal mesafeye dikkat etmemiz gereken bu günlerde vatandaşlarımızın kurallar çerçevesinde sosyal hayattan uzak kalmamaları için Belediyemiz ve tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.