Ankara Havadis

Ankara Siteler İtfaiyesi eğitimi renkli görüntülere ev sahipliği yaptı

ANKARA İTFAİYESİ SİTELER İSTASYONU’NA YENİ KATILAN İTFAİYE ERLERİNE YÖNELİK DÜZENLENEN KURUM İÇİ EĞİTİMLER RENKLİ GÖRÜNTÜLERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

Ankara Siteler İtfaiyesi eğitimi renkli görüntülere ev sahipliği yaptı
174 views
26 Eylül 2020 - 17:10

Ankara İtfaiyesi Siteler İstasyonu’na yeni katılan itfaiye erlerine yönelik düzenlenen kurum içi eğitimler, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Ankara İtfaiyesi Siteler İstasyonu’na yeni atanan taze itfaiye erlerinin kurum içi eğitimleri sürüyor. Nöbet vakitlerinde mesleki yeteneklerinin geliştirilmesi için antrenmanlar ve eğitimlere tabi tutulan itfaiye erleri itfaiyecilik okullarından yeni mezun oldu. Ankara İtfaiyesi Siteler İstasyonu’na yeni gelen 21 itfaiye erinden kimi itfaiyecilik lisesi mezunu oldu, kimisi de iki yıllık ön lisans itfaiye bölümünü bitirdi. Yapılan eğitimler ise taze kanların mesleki becerilerini geliştirmeyi hedefliyor. Böylece eğitimlerde yangına müdahale teknikleri, kurtarma becerileri, olay yeri inceleme, olay yerindeki tehlikeler, önleyici tedbirler gibi bir dizi konular ele alınıyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.