Ankara Havadis

Çankaya’da kadın yazarlar haftası online yapıldı

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KONUSUNDAKİ DUYARLI ÇALIŞMALARI VE ÖNEMLİ PROJELERİYLE ROL MODEL OLAN VE KADINI HER ZAMAN DESTEKLEYEN ÇANKAYA BELEDİYESİ, KADIN YAZARLAR HAFTASINI KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE ÇEVRİMİÇİ (ONLİNE) OLARAK GERÇEKLEŞTİRDİ. “ZOR ZAMANDA YAZMAK” KONULU ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİNİN MODERATÖRLÜĞÜNÜ İSE YAZAR ESER KÖKER YAPTI.

Çankaya’da kadın yazarlar haftası online yapıldı
105 views
21 Kasım 2020 - 12:10

Toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki duyarlı çalışmaları ve önemli projeleriyle rol model olan ve kadını her zaman destekleyen Çankaya Belediyesi, kadın yazarlar haftasını koronavirüs salgını nedeniyle çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirdi. “Zor Zamanda Yazmak” konulu çevrimiçi söyleşinin moderatörlüğünü ise yazar Eser Köker yaptı.

Ayşe Başak Kaban’ın Ne Malum?, Eda Çakmak’ın Kural Tanımayan bir Moda Kılavuzu, Hande Ortaç’ın Üç İki Bir Kayıt, Nesibe Çakır’ın Kadınlar ve Başka Evrenler, Pamuk Yıldız’ın Kapının Dışında kitaplarının yer aldığı 4. Kadın Yazarlar Haftası, 5 kadın yazarın katılımıyla yapıldı. Her yıl katılan kadın yazarların kitaplarının ücretsiz verildiği etkinlikte bu yıl kitaplar Çankaya Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nden temin edilebilirken, Kadın Yazarlar Haftası söyleşisi, Çankaya Belediyesi Youtube kanalından izlenebilecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.