Ankara Havadis

“Eltilerin Savaşı” özel gösterimine yoğun ilgi

GÖLBAŞI BELEDİYE’SİNİN DÜZENLEDİĞİ AÇIK HAVA SİNEMASI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. “ELTİLERİN SAVAŞI” FİLMİNİN ÖZEL GÖSTERİMİNİN YAPILDIĞI ETKİNLİKTE BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK VATANDAŞLARIN ARAÇLARINI TEK TEK ZİYARET EDEREK SOHBET ETTİ.

“Eltilerin Savaşı” özel gösterimine yoğun ilgi
75 views
17 Ağustos 2020 - 11:10

Gölbaşı Belediye’sinin düzenlediği açık hava sineması renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. “Eltilerin Savaşı” filminin özel gösteriminin yapıldığı etkinlikte Belediye Başkanı Ramazan Şimşek vatandaşların araçlarını tek tek ziyaret ederek sohbet etti.

Sosyal aktivite alanlarının sınırlı şekilde gerçekleştiği günlerde vatandaşlarına eğlence imkanı sunan Gölbaşı Belediyesi araçlı özel gösterimde misafirlerini ağırladı. Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği film gösteriminde vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Ramazan Şimşek araçları ziyaret ederek bilgi aldı. Halk sağlığı için sosyal mesafe kurallarına uyarak etkinlik planlamalarını önümüzdeki dönemde de gerçekleştireceklerini belirten Başkan Şimşek, “ Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi bizleri de çok mutlu ediyor. Pandemi süreci ile sosyal hayatımızdan biraz uzak kaldık. Önce sağlık diyoruz. Ancak bu süreçte herkesin sosyal mesafe kurallarına uyarak imkanlardan yararlanması için elimizden geleni yapacağız. Açık hava sinemamıza ilgi gösteren misafirlerimiz ile sohbet etme imkanımız oluyor. Onların taleplerini de bizzat kendilerinden dinleyerek değerlendiriyoruz. Bizler için vatandaşlarımızla her platformda biraraya gelmek önemli” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.