Ankara Havadis

Mamak Belediyesinden çocuklara renkli sürpriz

EĞİTİME YÖNELİK PROJELERİYLE BÜYÜK BAŞARI YAKALAYAN MAMAK BELEDİYESİ, BİR EĞİTİM PROJESİ ÇERÇEVESİNDE ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK BOYAMA KİTABI HAZIRLATTI.

Mamak Belediyesinden çocuklara renkli sürpriz
90 views
01 Ekim 2020 - 12:10

Eğitime yönelik projeleriyle büyük başarı yakalayan Mamak Belediyesi, bir eğitim projesi çerçevesinde anasınıfı öğrencilerine yönelik boyama kitabı hazırlattı.

Hazırlanan kitapta Mamak Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan tesisler çocuklar tarafından renklenirken, aynı zamanda minikler Mamak’ta neler var öğrenmiş olacak. Çocukların evde aileleri ile birlikte çizim ve boyama yapabileceği boyama kitabında aynı zamanda Mamak’ın kültürel ve tarihi mekânları da yer alıyor.

“Sürprizlerimiz devam edecek”

Her yaştan Mamaklılar, özellikle gençler ve çocuklar için eğitici ve eğlendirici çözümler ürettiklerini kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Çocuklarımız hem eğlensin hem de Mamakımızı daha iyi tanısın diye böyle bir boyama kitabı hazırladık. Çocuklarımıza bu kitabı hediye ediyoruz. Yavrularımız için attığımız her adım, ülkemizin geleceğine yapılan en büyük yatırımdır. Hazırladığımız yayınla onların eğitimine doğrudan katkı sağlıyoruz. İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte en çok etkilenen çocuklarımız oldu. Biz de Mamak Belediyesi olarak güzel bir hediye verebilmek için bu kitabı çocuklarımız için hazırladık. Çocuklarımız için sürprizlerimiz devam edecek” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.