Ankara Havadis

MSB’den Doğu Akdeniz açıklaması

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI, “TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ, DENİZ YETKİ ALANLARIMIZDA ULUSLARARASI HUKUKTAN KAYNAKLANAN HAK, ALAKA VE MENFAATLERİMİZİ KORUMA AZİM VE KARARLILIĞI ÇERÇEVESİNDE GEREKLİ TÜM TEDBİRLERİ ALMIŞTIR” İFADELERİNİ KULLANDI.

MSB’den Doğu Akdeniz açıklaması
106 views
10 Ağustos 2020 - 21:20

Milli Savunma Bakanlığı, “Türk Silahlı Kuvvetleri, deniz yetki alanlarımızda uluslararası hukuktan kaynaklanan hak, alaka ve menfaatlerimizi koruma azim ve kararlılığı çerçevesinde gerekli tüm tedbirleri almıştır” ifadelerini kullandı.

Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabından, “Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki deniz yetki alanlarında sismik araştırma faaliyetine başlayan MTA ORUÇ REİS araştırma gemisine Türk Deniz Kuvvetleri tarafından refakat ve koruma sağlanmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetleri, deniz yetki alanlarımızda uluslararası hukuktan kaynaklanan hak, alaka ve menfaatlerimizi koruma azim ve kararlılığı çerçevesinde gerekli tüm tedbirleri almıştır” paylaşımında bulundu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.