Ankara Havadis

Sincan’da çocuklara online resim kursu

KUŞ, DİNOZOR, PENGUEN, ASLAN VE DAHA BİRÇOK SEVDİĞİNİZ HAYVANLARI RESMETMEK İSTER MİSİNİZ, ÇOCUKLAR? SİNCAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARIMIZIN HOBİ VE BECERİLERİNİ ARTIRMAK AMACIYLA RESİM KURSUNU DİJİTAL ORTAMDA YAYINA SUNDU. RESİM ÖĞRETMENİ DAMLA ONUK KAMERALAR KARŞISINA GEÇTİ, ÇOCUKLAR İÇİN KEYİFLİ Mİ KEYİFLİ VİDEOLAR HAZIRLANDI. ÇOCUKLARIN ANLAYABİLECEĞİ ŞEKİLDE ÇEŞİTLİ HAYVAN FİGÜRLERİ ÇİZEN DAMLA ÖĞRETMEN, AİLELERDEN DE TAM NOT ALDI.

Sincan’da çocuklara online resim kursu
101 views
21 Ekim 2020 - 14:00

Sincan Belediyesi, çocukların hobi ve becerilerini artırmak amacıyla resim kursunu dijital ortamda yayına sundu. Resim öğretmeni Damla Onuk kameralar karşısına geçti, çocuklar için keyifli mi keyifli videolar hazırlandı. Çocukların anlayabileceği şekilde çeşitli hayvan figürleri çizen Damla öğretmen, ailelerden de tam not aldı.

“ekultur.sincan.bel.tr” internet adresi üzerinden Sincan Belediyesi hem yetişkinlere hem de çocuklara çok sayıda hizmet ulaştırıyor. Kukla yapım atölyesinden seminerlere, tiyatrolardan kıraathane buluşmalarına kadar bir dizi etkinliği dijital ortama taşıyan Sincan Belediyesi, online etkinliklerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Çocukların hayal gücünü geliştirmek, aynı zamanda keyifli vakit geçirmeleri için online resim kursu başladı. Rsim öğretmeni Damla Onuk’un keyifli anlatımı ile videolar hazırlandı. “ekultur.sincan.bel.tr” internet adresi üzerinden ulaşılan videolarda çocuklara sevdikleri hayvanları nasıl çizmeleri gerektiği adım adım anlatılıyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.