Ankara Havadis

Ankara Bilim Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı başlatıyor

ANKARA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. YAVUZ DEMİR İLE NOVARGE YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESUT KARAAĞAÇ ARASINDA UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMLARI DÜZENLENMESİNE DAİR İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Ankara Bilim Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı başlatıyor
35 views
16 Aralık 2020 - 13:10

Ankara Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Demir ile Novarge Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Karaağaç arasında uzaktan eğitim sertifika programları düzenlenmesine dair işbirliği protokolü imzalandı.

Üniversite rektörlük binasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Prof. Dr. Yavuz Demir, özel sektör ve üniversite işbirliğine işaret ederek, “Genç bir üniversite olmamıza rağmen kısa sürede önemli ölçüde değişim ve gelişim kaydettik. Ankara Bilim Üniversitesi özel sektör temsilcileri ile birlikte hareket ederek ortak vizyon belirleyip çok güzel çalışmalara imza atmaktadır. Üniversitelerin sadece kampus içerisinde dışa kapalı çalışmalar yapan yapılar değil, ülkemizin gelişmesi için bulunduğu şehre faaliyet, ivme ve ufuk katan bir misyonu üstlenen kurumlar olması da gerekir. Yapacağınız projelerin başarılı olmasını diliyorum’’ dedi.

Türkiye genelinde katılıma açık sertifika programlarının düzenlenmesini sağlayacak protokolün imza törenine, üniversitenin İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem Harun Meydan ve Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Hakan Çağlar da katıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.