Ankara Havadis

Engelsiz Sanat Ödülleri Ankara’da

ENGELSİZ SANAT BİRLİĞİ PLATFORMU VE YÖN SANAT ATÖLYESİ İŞBİRLİĞİ İLE HER YIL GELENEKSEL HALE GELEN ENGELSİZ SANAT ÖDÜLLERİ “ENGELLİLERİN, SOSYAL HAYATA HERKES GİBİ KATILIMINI DESTEKLEMEYE YÖNELİK SANATIN EVRENSEL GÜCÜ” TEMASIYLA 15 MART 2022 TARİHİNDE ANKARA CERMODERN SAHNEDE SAHİPLERİNİ BULUYOR.

Engelsiz Sanat Ödülleri Ankara’da
187 views
01 Mart 2022 - 15:10

Engelsiz Sanat Birliği Platformu ve Yön Sanat Atölyesi işbirliği ile her yıl geleneksel hale gelen Engelsiz Sanat Ödülleri “Engellilerin, Sosyal Hayata Herkes Gibi Katılımını Desteklemeye Yönelik Sanatın Evrensel Gücü” temasıyla 15 Mart 2022 tarihinde Ankara CerModern sahnede sahiplerini buluyor.

“Birlikte Mümkün” anlayışıyla ve geleceği birlikte şekillendirme hedefiyle yürütülen Engelsiz Sanat Ödülleri projesi, #herhangibirgündebirliktegüzel hashtagi ile 7. yaşını kutlamaya hazırlanıyor.

Sanat çalışmaları ile azımsanmayacak sayıda olan dezavantajlı bireylerin yaşam kalitesini arttırabilmek için farklı hayatlara, farklı pencerelerden bakıp, aynı havayı soluyarak yeni bir bakış açısı geliştirmeyi amaçladıklarını belirten Engelsiz Sanat Birliği Platformu Başkanı Erdem Öksüz, ayrımcılığa uğramadan hep birlikte yaşamanın yolunu bulmanın çabası içinde olduklarını söyledi.

15 Mart 2022 tarihinde 19.00’da Ankara CernModern Sahnede dağıtılacak olan 7. Engelsiz Sanat Ödülleri sosyal medya platformlarından canlı yayınlanacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.